Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

XXVI FINAŁ WOŚP - NABÓR WOLONTARIUSZY

14 Stycznia 2018 r. ruszy XXVI Finał WOŚP Pod hasłem …

GRAMY W POLSCE I NA CAŁYM ŚWIECIE

Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

 

Jak w poprzednich latach szefem sztabu, który organizujemy przy naszym Hufcu będzie hm. Grzegorz Oszmana.

 

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, pozytywnie zakręconą i masz ogromne serduszko, które ogrzeje Cię w zimny styczniowy dzień, a do tego nie masz jeszcze planów na niedzielę 14 stycznia 2018 roku, nie zastanawiaj się dłużej i zgłoś się do nas :)

 

Zachęcamy Was do przyłączenia się, jako wolontariuszy WOŚP :)

 

Liczba miejsc jest niestety ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń jednak pierwszeństwo w zapisach będą mieli harcerze.

 

Aby się zapisać będą potrzebne takie dane jak:

- imię i nazwisko wolontariusza

- adres zamieszkania, kod pocztowy

- data i miejsce urodzenia

- numer PESEL

- numer dowodu osobistego

- klasa i szkoła oraz jej adres z kodem pocztowym, a jeśli się nie uczysz to zakład pracy adres i kod pocztowy

- Imię i nazwisko prawnych opiekunów + nr telefonów do nich

- tel. komórkowy uczestnika

- e-mail uczestnika - OBOWIĄZKOWO!!!

- Przynależność do ZHP – jaka drużyna

- zgoda rodziców na załączonym kwestionariuszu

- zdjęcie legitymacyjne – cyfrowe

 

Zainteresowanych zapraszamy do Domu Harcerza lub do swoich drużynowych w celu pobrania karty zgłoszeniowej. Na karcie wszystkie pola muszą być wypełnione drukowanymi literami, aby nie było pomyłek w odczytaniu danych i wpisywania ich do systemu WOŚP. Karta musi być podpisana przez wolontariusza i jego rodziców lub prawnych opiekunów.

 

Wypełnioną ankietę trzeba oddać najpóźniej do 22 LISTOPADA 2017 roku.

 

Zdjęcia jak w zeszłym roku wysyłamy do drużynowych lub do dh. Grzegorza (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w wersji cyfrowej w formacie JPG, nazwa pliku - nazwisko i imię.

 

 

Kontakt telefoniczny 606-314-953.

 

Strona internetowa WOŚP na której znajdziecie dodatkowe informacje o finale - http://www.wosp.org.pl/final

 

Regulamin uczestnika

Ankieta zgłoszeniowa

Znajdź nas na Facebooku