Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Obóz 2018

W związku ze zbliżającymi się wakacjami ruszyliśmy z organizacją obozu letniego dla naszych zuchów i harcerzy. Tegoroczny wypoczynek odbędzie się w terminie 9-22 lipca 2018 r. w miejscowości Ocypel k. Starogardu Gdańskiego.

 

Drużyny biorące udział w obozie to:

- 10 Gromada Zuchowa "Wodny Świat"

- 20 Gromada Zuchowa "Leśne Ludki"

- 2 Tczewska Drużyna Harcerska "Ohana"

- 23 Tczewska Drużyna Harcerska "Fatamorgana"

- 101 Tczewska Drużyna Wodna "Niezatapialni"

- 1 Próbna Drużyna Wędrownicza

 

Kadrą obozu będą instruktorzy, drużynowi oraz ich przyboczni, którzy, na co dzień pracują z dziećmi i posiadają uprawnienia wychowawców kolonijnych. Większość kadry posiada również inne państwowe uprawnienia (patenty żeglarza, sternika morskiego, sternika motorowodnego) oraz kursy pierwszej pomocy PCK. Będziemy też mieli swoich ratowników WOPR po ukończonym kursie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.
Oprócz zajęć programowych odbywających się na lądzie, dzieci będą miały doskonałą okazję i czas, aby poznać, opanować i utrwalić sobie umiejętności pływania na kajakach, małych łódkach, Optymistach i większych Omegach. Nie zabraknie też różnorodnych zajęć nad wodą.

 

Koszt obozu to 780 zł dla członków ZHP. W celu potwierdzenia udziału dziecka w obozie prosimy o wpłatę 100 zł zaliczki do 15 kwietnia na subkonto 70-1240-5400-1111-0010-6705-5031 tytułem "DSCZ obóz [imię i nazwisko dziecka]"

W ramach wpisowego zapewniamy:
- realizację ciekawego programu dostosowanego do grupy realizowanego metodą harcerską
- opiekę pedagogiczną, medyczną i ratownika WOPR
- pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie)
- zakwaterowanie harcerzy w namiotach, zuchów w domkach
- dojazd i powrót autokarem
- ubezpieczenie uczestników obozu

 

Bliższych informacji udzieli:

Komendantka obozu – phm. Karolina Kornas – tel. 888-174-948

komendantka hufca – phm. Renata Zapart-Kornas tel. 605-184-193

oraz wszystkie drużynowe.

Znajdź nas na Facebooku