Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Bazuna w naszym mieście!

Czy przyciąga cię blask ogniska i lubisz przy nim śpiewać? Zapraszamy na wspólne śpiewanie piosenek turystycznych, harcerskich i ballad wszystkich w wieku od 5+ do 99+. Będziecie mieli okazję posłuchać klasyki sprzed lat i nowych przebojów ze szlaków turystycznych w wykonaniu:

- Pawła Pastuszaka z Grupy Muzycznego Wsparcia, 
- Piotra Bakala - polskiego poety, kompozytora, pieśniarza, organizatora koncertów i festiwali, tłumacza i dziennikarza. Nagrał 3 płyty - głównie poezję śpiewaną,
- Adama Drąga - polskiego pieśniarza, kompozytora, autora klasyki piosenki turystycznej, jego dzieła to "Połoniny Niebieskie", "Ech Muzyka, Muzyka, Muzyka", "Rzeki To Idące Drogi", "Piosenka bez tytułu", "Wpław", "Chyba Już Czas Wracać Do Domu".

Propozycja nie tylko dla harcerzy, zaproście znajomych i rodzinę!

 

Znajdź nas na Facebooku