XXVIII Finał WOŚP 2020 - Rekrutacja

12 Stycznia 2020 r. ruszy XXVIII Finał WOŚP

Pod hasłem … Letnia zadyma w środku zimy

Gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Jego celem będzie zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Jak w poprzednich latach szefem sztabu, który organizujemy przy naszym Hufcu będzie hm. Grzegorz Oszmana.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, pozytywnie zakręconą i masz ogromne serduszko, które ogrzeje Cię w zimny styczniowy dzień, a do tego nie masz jeszcze planów na niedzielę 12 stycznia 2020 roku, nie zastanawiaj się dłużej i zgłoś się do nas :)

Zachęcamy Was do przyłączenia się, jako wolontariusz WOŚP :)

Liczba miejsc jest niestety ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń jednak pierwszeństwo w zapisaniu będą mieli harcerze.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 listopada 2019 roku w Domu Harcerza o godz. 17:30.

Ponieważ weszły w życie przepisy RODO na spotkaniu będę potrzebował wpisać każdego wolontariusza osobno do systemu na spotkaniu, a do tego będzie potrzebny telefon wolontariusza. Kto nie będzie mógł przyjść na te spotkanie proszę o kontakt telefoniczny. Proszę również o przyniesienie wydrukowanych i podpisanych ankiet wg załącznika. Ankiety do odbioru u swoich drużynowych. Osoby, które chciały by wziąć udział w WOŚP, a nie przynależą do ZHP proszone są o kontakt z druhem Grzegorzem.

Aby się zapisać będą potrzebne takie dane jak:

- Imię i nazwisko wolontariusza

- Adres zamieszkania, kod pocztowy

- data i miejsce urodzenia

- nr. pesel

- nr. dowodu osobistego

- szkoła i klasa oraz jej adres z kodem pocztowym, a jeśli się nie uczysz to zakład pracy adres i kod pocztowy

- Imię i nazwisko prawnych opiekunów + nr telefonów do nich

- tel. komórkowy uczestnika

- e-mail uczestnika i nr telefonu - OBOWIĄZKOWO!!!

- Przynależność do ZHP, – jaka drużyna

- zgoda rodziców na załączonym kwestionariuszu

- zdjęcie legitymacyjne – cyfrowe

Na karcie wszystkie pola muszą być wypełnione DRUKOWANYMI LITERAMI, aby nie było pomyłek w odczytaniu danych i wpisywania ich do systemu WOŚP. Karta musi być podpisana przez wolontariusza i jego prawnego opiekuna. Wypełnioną ankietę trzeba oddać najpóźniej do 16 LISTOPADA 2019 roku.

Zdjęcia jak w zeszłym roku wysyłamy do drużynowych lub do dh. Grzegorza (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w wersji cyfrowej w formacie JPG (nazwa pliku - nazwisko i imię).

Kontakt telefoniczny z druhem Grzegorzem 606-314-953.

Strona internetowa WOŚP na której znajdziecie dodatkowe informacje o finale - https://www.wosp.org.pl/final

- Regulamin uczestnika <Kliknij tutaj>

- Ankieta Wolontariusza <Kliknij tutaj>