Narodowe Święto Niepodległości 2019

Dziś (11.11) odbyły się uroczystości z okazji 101 rocznicy upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę, po 123 latach zaborów.

Tego dnia zebrało się prawie 90 harcerzy oraz instruktorów z naszego hufca! (Nie licząc niezawodnej Harcerskiej Orkiestry Dętej)

Jesteśmy dumni z takiej licznej reprezentacji! Wszyscy pokazali swój wielki patriotyzm. Nie każdy jest gotowy stać na mrozie, aby wspólnie świętować i dziękować za to, że możemy żyć w wolnym państwie. Cieszymy się, że tak dużo młodych osób zebrało się, aby pokazać radosny patriotyzm!