Nowe zasady realizowanych zbiórek dot. COVID-19

Drodzy rodzice,

Czas powrotu do zbiórek będzie dla wszystkich nowym doświadczeniem. Drużynowi są już przygotowani do działania, a przez trwający wcześniej okres kwarantanny władze ZHP zdążyły przygotować wytyczne, które wspomogą nas podczas realizowania zajęć.

Czas przedstawić Państwu nowe zasady dotyczące realizacji zbiórek:

Zbiórki zwykle odbywać się będą w Hangarze Harcerskim (ul. Nadbrzeżna 14), Hufcu (ul. Wojska Polskiego 18a) lub w terenie.

Staramy się realizować zbiórki na świeżym powietrzu. Koniecznie zapytajcie drużynowego drużyny Waszego dziecka, gdzie odbędzie się najbliższa zbiórka.

Mapa lokalizacji Hangaru Harcerskiego: https://www.google.com/maps/@54.0796943,18.8059198,17z

Dodatkowo na każdą zbiórkę należy wydrukować oraz wypełnić oświadczenia, dotyczące COVID-19

Znajdziecie je pod tym linkiem: https://zhp.pl/wp-content/uploads/2020/05/ZHP_Oswiadczenie_maloletni.pdf

Na zbiórkę zabieramy maseczki oraz jeżeli jest taka możliwość, żele antybakteryjne.

PRZYPOMINAMY! Obowiązkiem jest opłacenie składek członkowskich! Składki członkowskie odpowiadają za ubezpieczenie dziecka podczas zbiórki.

Terminy wpłat w 2020 roku:

PSC za I kwartał – do 20 stycznia

PSC za II kwartał – do 20 czerwca

PSC za III kwartał – do 20 września

PSC za IV kwartał – do 20 grudnia

WAŻNE! Osoba, która była członkiem ZHP na dzień 1 kwartału, powinna opłacić składkę członkowską za cały kwartał bez względu na termin rezygnacji z członkostwa.

Rezygnacja członkostwa z ZHP powinna odbywać się w postaci pisemnej.

Nr konta tylko do składek członkowskich:

tytułem: składka członkowska - imię i nazwisko, numer drużyny

UWAGA! ZMIENIONA KWOTA SKŁADKI CZŁONOWSKIEJ W ROKU 2020

Składka wynosi 36 zł (12 zł za miesiąc)

Powrót do "normalności" stawia wyzwania nie tylko przed dziećmi, ale również i przed drużynowymi. Prosimy więc o wyrozumiałość w razie problemów w realizacji zaplanowanego wcześniej programu czy też spotkań.