29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Zgłoszenia

31 Stycznia 2021 r. ruszy XXIX Finał WOŚP

Pod hasłem … Gramy z głową!

Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy

Zachęcamy Was do przyłączenia się, jako wolontariusz WOŚP :)

Jak w poprzednich latach szefem sztabu, który organizujemy przy naszym Hufcu będzie hm. Grzegorz Oszmana.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, pozytywnie zakręconą i masz ogromne serduszko, które ogrzeje Cię w zimny styczniowy dzień, a do tego nie masz jeszcze planów na niedzielę 10 stycznia 2021 roku, nie zastanawiaj się dłużej i zgłoś się do nas :)

Liczba miejsc jest niestety ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń jednak pierwszeństwo w zapisaniu będą mieli harcerze.

W tym roku na razie nie przewidujemy żadnego spotkania wolontariuszy w związku z panującymi obostrzeniami.

Zgłoszenie wolontariusza będzie wyglądało w następujący sposób:

1. Wydrukowanie ankiety wolontariusza z linku na dole strony.

2. Zeskanowanie wypełnionej ankiety i wysłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wrzucenie jej do skrzynki listowej w Domu Harcerza przy ul. Wojska Polskiego 18a.

3. Wolontariusz wysyła zdjęcie w wersji cyfrowej w formacie JPG (Zdjęcia jak w zeszłym roku wysyłamy do drużynowych lub do dh. Grzegorza (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Na zdjęciu nie może być nikogo innego prócz wolontariusza (nazwa pliku - nazwisko i imię).

4. Po otrzymaniu ankiety i zdjęcia podczas wpisywania ankiety WOŚP do systemu wolontariusz dostanie kod sms-em, który prześle jego do dh. Grzegorza na nr 606-314-953.

5. Wygenerowana przez system WOŚP nowa ankieta zostanie przesłana na wskazany adres e-mail w ankiecie.

6. Wolontariusz po otrzymaniu drugiej ankiety wydrukowuje ją i dostarcza do Domu Harcerza do skrzynki na listy.

Aby się zapisać będą potrzebne takie dane jak:

- Imię i nazwisko wolontariusza

- Adres zamieszkania, kod pocztowy

- data i miejsce urodzenia

- nr. pesel

- nr. dowodu osobistego

- szkoła i klasa oraz jej adres z kodem pocztowym, a jeśli się nie uczysz to zakład pracy adres i kod pocztowy

- Imię i nazwisko prawnych opiekunów + nr telefonów do nich

- tel. komórkowy uczestnika

- e-mail uczestnika i nr telefonu - OBOWIĄZKOWO!!!

- Przynależność do ZHP, – jaka drużyna

- zgoda rodziców na załączonym kwestionariuszu

- zdjęcie legitymacyjne – cyfrowe

Na karcie wszystkie pola muszą być wypełnione DRUKOWANYMI LITERAMI, aby nie było pomyłek w odczytaniu danych i wpisywania ich do systemu WOŚP. Karta musi być podpisana przez wolontariusza i jego prawnego opiekuna.

Wypełnioną ankietę trzeba oddać najpóźniej do 5 GRUDNIA 2020 roku.

Kontakt telefoniczny z druhem Grzegorzem 606-314-953.

Strona internetowa WOŚP na której znajdziecie dodatkowe informacje o finale: https://www.wosp.org.pl/final

- Regulamin uczestnika: https://tiny.pl/78n7w

- Ankieta Wolontariusza: https://tiny.pl/78n7f