WOŚP 2021

30 Stycznia 2022 r. Ruszy XXX Finał WOŚP

Bo chcemy widzieć świat wyraźnie i kolorowo!

W tym roku zbieramy dla okulistyki dziecięcej.

Jak w poprzednich latach szefem sztabu naszego Hufca będzie hm. Grzegorz Oszmana.

Uważasz, że jesteś osobą pełną entuzjazmu i szczerej chęci do pomocy? Jeśli tak, rozgrzej serca innych razem z nami w niedzielę 30 stycznia 2022 roku, podczas 30 finału WOŚP. Nie zastanawiaj się dłużej - liczba miejsc, jest ograniczona. Z tego względu będzie liczyć się kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo będą mieli harcerze.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w styczniu, kiedy to będziemy tradycyjnie wycinać serduszka i przygotowywać salę do finału.

Jeśli zdecydowałeś się dołączyć, zapoznaj się z informacjami - krok po kroku - co powinieneś zrobić.

1. Wydrukować ankietę wolontariusza zamieszczoną poniżej.

2. Zeskanować wypełnioną ankietę i wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a oryginał wrzucić do skrzynki listowej w Domu Harcerza przy ul. Wojska Polskiego 18a.

3. Wysyłać zdjęcie w wersji cyfrowej w formacie JPG (nazwa pliku - nazwisko i imię) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na zdjęciu nie może być nikogo innego prócz wolontariusza.

4. Przesłać do dh. Grzegorza (606-314-953) kod, który dostaniesz smsem, gdy Twoje dane zostaną wpisane do systemu.

5. Wygenerowana przez system WOŚP nowa ankieta zostanie przesłana na wskazany przez ciebie adres e-mail w ankiecie.

Wypełnioną ankietę trzeba oddać najpóźniej do 5 grudnia, więc nie odkładaj tego na ostatnią chwilę.

Pamiętaj, że na karcie wszystkie pola muszą być wypełnione DRUKOWANYMI LITERAMI, dzięki temu możemy uniknąć pomyłek podczas wpisywania ich do systemu WOŚP. Oprócz tego nie zapomnij byś Ty jak i Twój prawny opiekun, złożył podpis na karcie.

W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się z drużynowym jednostki, do której się przynależy lub z druhem Grzegorzem – 606-314-953.

LINK DO ANKIETY

Więcej informacji o nadchodzącym finale znajdziesz na oficjalnej stronie Fundacji: