START HUFCA 2022

Biwak z okazji Startu Hufca w tym roku odbył się w Swarożynie...

Tegoroczny start Hufca odbył się w dniach 16 - 18 Września w szkole podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Swarożynie. Podczas biwaku działo się bardzo dużo, a niejeden harcerz czy zuch zapamięta to wydarzenie na długo!

Ale zacznijmy od początku.

Start Hufca to bardzo istotne wydarzenie w roku Harcerskim które ten rok rozpoczyna, podczas niego ujawniany jest temat roku oraz inne istotne informacje. Przez ostatnie dwa lata start hufca nie odbywał się w formie biwaku z powodu znanego nam wszystkim wirusa COVID-19, więc wielce cieszymy się że w tym roku mogliśmy w normalnym trybie przeżyć to wydarzenie!

W tym roku biwak zorganizowali:

Pwd. Natalia Jarońska - komendantka biwaku

Pwd. Julia Kumor - zastępczyni komendantki biwaku

Dh Łukasz Kelsz - kwatermistrz

Dh Franciszek Kończewski - oboźny

Specjalne podziękowania należą się osobom które zorganizowały zajęcia podczas biwaku! Byli to między innymi:

Ada Sim

Gosia Zielka

Jakub Błażejewski

Jakub Brzeźnicki

Janusz Jaroński

Jonasz Pakizer