Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

HAL 2023 Jarosławiec

Harcerska Akcja Letnia 2023 w Jarosławcu już trwa!

 

Obóz rozpoczęliśmy oficjalnym apelem, podczas którego gościliśmy kadrę zgrupowania, jak i przedstawicieli lokalnej policji, straży pożarnej i sanepidu. Harcerze dowiedzieli się jak w bezpieczny sposób spędzić niezapomniane chwile na obozie.

Do Jarosławca przybyło 5 drużyn z naszego Hufca, które tworzą 4 podobozy:

21 TDS "Rajza" - Podobóz "Yggdrasil"

14 TDS "Wataha" - Podobóz "Anishinaabe"

2 TDH "Ohana" im. K.K.B - Podobóz "Kraina czarów"

8 DH. " Foresta" oraz 23 TDH "Fatamorgana" - Podobóz "Eldorado"

Naszych Harcerzy czeka jeszcze wiele przygód na tegorocznym obozie!

Galeria zdjęć

 

 

Znajdź nas na Facebooku