Ocyplowe wieści

Obóz Hufca ZHP Tczew w Ocyplu już stanął! Jesteśmy po pierwszym apelu zgrupowania, flaga państwowa dumnie łopocze na maszcie. Pogoda na razie płata nam psikusy, ale my się jej nie dajemy!

Obóz w Ocyplu - informacje szczegółowe

Szanowni Państwo!

Już za chwilę nasi harcerze wyjadą na 2-tygodniowy obóz do Ocypla. Poniżej znajdą Państwo garść informacji dotyczącą wypoczynku, co na pewno ułatwi organizację wyjazdu Państwa pociech.

Zlot ZHP Gdańsk 2018 - Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro!

W te wakacje gdańska Wyspa Sobieszewska zamieni się w stolicę harcerstwa! A to za sprawą Zlotu Związku Harcerstwa Polskiego z okazji 100-lecia istnienia organizacji. Z naszego hufca udział w zlocie weźmie 80 osób z następujących drużyn:

Obóz 2018

W związku ze zbliżającymi się wakacjami ruszyliśmy z organizacją obozu letniego dla naszych zuchów i harcerzy. Tegoroczny wypoczynek odbędzie się w terminie 9-22 lipca 2018 r. w miejscowości Ocypel k. Starogardu Gdańskiego.