Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Kolejny konkurs plastyczny z "Kurierem Tczewskim"!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego - nie tylko dla harcerzy! Wszystko co trzeba zrobić, to stworzyć dowolną "płaską" techniką plastyczną pracę zawierającą elementy harcerskie, "Kuriera Tczewskiego" oraz drukarnię GTC Group - w dowolnej kombinacji.

Uroczystości 1 września

Co roku harcerze licznie uczestniczą w uroczystościach w rocznicę wybuchu II wojny światowej w dniu 1 września. W tym roku również nie może nas zabraknąć, a okazje będą aż dwie, bowiem uroczystości w Tczewie odbędą się dwukrotnie: o godzinie 4:34 oraz o godzinie 15:00.

Obóz w Ocyplu - informacje szczegółowe

Szanowni Państwo!

Już za chwilę nasi harcerze wyjadą na 2-tygodniowy obóz do Ocypla. Poniżej znajdą Państwo garść informacji dotyczącą wypoczynku, co na pewno ułatwi organizację wyjazdu Państwa pociech.

Ocyplowe wieści

Obóz Hufca ZHP Tczew w Ocyplu już stanął! Jesteśmy po pierwszym apelu zgrupowania, flaga państwowa dumnie łopocze na maszcie. Pogoda na razie płata nam psikusy, ale my się jej nie dajemy!

Podkategorie

Znajdź nas na Facebooku

Brak wydarzeń