Służba po nawałnicy - Lipusz

W dniu dzisiejszym czworo harcerzy z naszego hufca wyruszyło w drogę aby przekazać zebraną żywność i inne artykuły potrzebującym po nawałnicy.

Zbiórka darów dla poszkodowanych w nawałnicy

W następstwie dramatycznych wydarzeń z ostatnich dni mających miejsce na Kaszubach Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Tczew współdziałając z Panem Michałem Bollinem zwraca się z prośbą o przekazywanie następujących darów:

Odwiedziny rodziców na obozie

Rodziców zapraszamy na odwiedziny swoich dzieci w dniu 16 lipca od godz. 10:00 do godz. 18:00.

Rozkaz Specjalny Naczelniczki Związku Harcerstwa Polskiego

W związku z tragiczną śmiercią dwóch harcerek z bratniej organizacji, Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, Naczelnik ZHP ogłosił rozkazem specjalnym żałobę w niedzielę, 13 sierpnia 2017 r.

Składamy wyrazy współczucia bliskim zmarłych harcerek i łączymy się w bólu.

Kolejny Dzień Dziecka minął

Czerwiec – miesiąc niewątpliwie przyjemny i lubiany jak zawsze zaczyna się równie przyjemnym i lubianym akcentem: Dniem Dziecka.

29 wrzesień 2017 - 01 październik 2017 - 17:00
Start Hufca 2017