XXVI FINAŁ WOŚP - NABÓR WOLONTARIUSZY

14 Stycznia 2018 r. ruszy XXVI Finał WOŚP Pod hasłem …

GRAMY W POLSCE I NA CAŁYM ŚWIECIE

Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

Konkurs plastyczny "Z Kurierem Tczewskim w nowy rok"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym - nie tylko dla harcerzy! Wszystko co trzeba zrobić, to stworzyć dowolną "płaską" techniką plastyczną pracę zawierającą elementy harcerskie, "Kuriera Tczewskiego" oraz drukarnię GTC Group - w dowolnej kombinacji. Skany prac lub pliki graficzne prosimy przysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.10.2017 do godz. 18.00. Na zwycięzców czekają nagrody! Poniżej pełen regulamin konkursu.

Zbiórka darów dla poszkodowanych w nawałnicy

W następstwie dramatycznych wydarzeń z ostatnich dni mających miejsce na Kaszubach Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Tczew współdziałając z Panem Michałem Bollinem zwraca się z prośbą o przekazywanie następujących darów:

Służba po nawałnicy - Lipusz

W dniu dzisiejszym czworo harcerzy z naszego hufca wyruszyło w drogę aby przekazać zebraną żywność i inne artykuły potrzebującym po nawałnicy.

Rozkaz Specjalny Naczelniczki Związku Harcerstwa Polskiego

W związku z tragiczną śmiercią dwóch harcerek z bratniej organizacji, Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, Naczelnik ZHP ogłosił rozkazem specjalnym żałobę w niedzielę, 13 sierpnia 2017 r.

Składamy wyrazy współczucia bliskim zmarłych harcerek i łączymy się w bólu.

23 grudzień 2017 - 18:30