Zlot ZHP Gdańsk 2018 - Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro!

W te wakacje gdańska Wyspa Sobieszewska zamieni się w stolicę harcerstwa! A to za sprawą Zlotu Związku Harcerstwa Polskiego z okazji 100-lecia istnienia organizacji. Z naszego hufca udział w zlocie weźmie 80 osób z następujących drużyn:

XXVI FINAŁ WOŚP - NABÓR WOLONTARIUSZY

14 Stycznia 2018 r. ruszy XXVI Finał WOŚP Pod hasłem …

GRAMY W POLSCE I NA CAŁYM ŚWIECIE

Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

Obóz 2018

W związku ze zbliżającymi się wakacjami ruszyliśmy z organizacją obozu letniego dla naszych zuchów i harcerzy. Tegoroczny wypoczynek odbędzie się w terminie 9-22 lipca 2018 r. w miejscowości Ocypel k. Starogardu Gdańskiego.

Konkurs plastyczny "Z Kurierem Tczewskim w nowy rok"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym - nie tylko dla harcerzy! Wszystko co trzeba zrobić, to stworzyć dowolną "płaską" techniką plastyczną pracę zawierającą elementy harcerskie, "Kuriera Tczewskiego" oraz drukarnię GTC Group - w dowolnej kombinacji. Skany prac lub pliki graficzne prosimy przysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.10.2017 do godz. 18.00. Na zwycięzców czekają nagrody! Poniżej pełen regulamin konkursu.

19 czerwiec 2018 - 18:00
Posiedzenie KSI