Kolejny konkurs plastyczny z "Kurierem Tczewskim"!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego - nie tylko dla harcerzy! Wszystko co trzeba zrobić, to stworzyć dowolną "płaską" techniką plastyczną pracę zawierającą elementy harcerskie, "Kuriera Tczewskiego" oraz drukarnię GTC Group - w dowolnej kombinacji.

Uroczystości 1 września

Co roku harcerze licznie uczestniczą w uroczystościach w rocznicę wybuchu II wojny światowej w dniu 1 września. W tym roku również nie może nas zabraknąć, a okazje będą aż dwie, bowiem uroczystości w Tczewie odbędą się dwukrotnie: o godzinie 4:34 oraz o godzinie 15:00.

Obóz w Ocyplu - informacje szczegółowe

Szanowni Państwo!

Już za chwilę nasi harcerze wyjadą na 2-tygodniowy obóz do Ocypla. Poniżej znajdą Państwo garść informacji dotyczącą wypoczynku, co na pewno ułatwi organizację wyjazdu Państwa pociech.

Ocyplowe wieści

Obóz Hufca ZHP Tczew w Ocyplu już stanął! Jesteśmy po pierwszym apelu zgrupowania, flaga państwowa dumnie łopocze na maszcie. Pogoda na razie płata nam psikusy, ale my się jej nie dajemy!