Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

XVII finał WOŚP - rekrutacja wolontariuszy

13 Stycznia 2019 r. ruszy XXVII Finał WOŚP

pod hasłem…

Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu
dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Kolejny konkurs plastyczny z "Kurierem Tczewskim"!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego - nie tylko dla harcerzy! Wszystko co trzeba zrobić, to stworzyć dowolną "płaską" techniką plastyczną pracę zawierającą elementy harcerskie, "Kuriera Tczewskiego" oraz drukarnię GTC Group - w dowolnej kombinacji.

Ocyplowe wieści

Obóz Hufca ZHP Tczew w Ocyplu już stanął! Jesteśmy po pierwszym apelu zgrupowania, flaga państwowa dumnie łopocze na maszcie. Pogoda na razie płata nam psikusy, ale my się jej nie dajemy!

Uroczystości 1 września

Co roku harcerze licznie uczestniczą w uroczystościach w rocznicę wybuchu II wojny światowej w dniu 1 września. W tym roku również nie może nas zabraknąć, a okazje będą aż dwie, bowiem uroczystości w Tczewie odbędą się dwukrotnie: o godzinie 4:34 oraz o godzinie 15:00.

Obóz w Ocyplu - informacje szczegółowe

Szanowni Państwo!

Już za chwilę nasi harcerze wyjadą na 2-tygodniowy obóz do Ocypla. Poniżej znajdą Państwo garść informacji dotyczącą wypoczynku, co na pewno ułatwi organizację wyjazdu Państwa pociech.

Podkategorie

Znajdź nas na Facebooku

Brak wydarzeń