Wigilia Kadry Hufca

Komenda Hufca ZHP w Tczewie ma zaszczyt zaprosić przybocznych, drużynowych, wędrowników, instruktorów, seniorów, przyjaciół harcerstwa oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wigilii Kadry Hufca, która obędzie się 15 grudnia 2015 roku o godzinie 18:00 w Domu Dziecka.

Podczas wigilii nie zabraknie Słowa Bożego, świątecznej atmosfery oraz śpiewania kolęd przy akompaniamencie instrumentów.

Prosimy, by każda przybywająca osoba przyniosła ze sobą potrawę na wigilijny stół.

Do zobaczenia!
Komenda Hufca