Imieniny zucha

29 lutego to wyjątkowo wyjątkowy dzień,ale są na świecie osoby, dla których znaczy jeszcze więcej niż dla większości społeczeństwa. Kto? Najmłodsi, najbardziej energiczni i rozbrykani członkowie naszej organizacji – zuchy!

Pamiętając o tym, 27 lutego 101 Tczewska Drużyna Wodna „Niezatapialni” zorganizowała dla dwóch naszych gromad zbiórkę pełną zabaw, szaleństw i radości. Rywalizowaliśmy w grach sportowych, tworzyliśmy lalki z łyżek, którymi się następnie wzajemnie obdarowaliśmy, a na koniec zostaliśmy poczęstowani pysznymi tortami autorstwa druhny Weroniki. Dziękujemy za wspaniały dzień i do zobaczenia za rok cztery lata!