Majówka z Harcerzami

Informacja dla wszystkich osób, które zapisały się na nasz piknik.

Na piknik najlepiej wybrać się samochodem, rowerem bądź pieszo. Należy zabrać ze sobą kocyki, krzesełka, kubek (do herbaty), koszyk pełen przysmaków i napojów. Podczas pikniku za wszelką cenę trzeba się starać, by nie zagościła tam nuda. Właśnie z tą myślą przygotowaliśmy dla Was kilkanaście gier i zabaw na  świeżym powietrzu. Dodatkowo będzie rozpalone ognisko na którym będzie można usmażyć sobie kiełbaskę otrzymaną w ramach wpisowego.

Piknik zaczynamy od 16:00 do 21:00.

Miejsce: Harcerski Hangar nad Wisłą przy ul. Nadbrzeżnej 14.

Nie zapomnijcie przynieść ze sobą dobre humory, instrumenty oraz śpiewniki do przyśpiewek przy ognisku.