Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Dzień Dziecka 2017

Już 03 czerwca 2017 roku Hufiec ZHP Tczew i Świetlica Sąsiedzka ZAMKOWA 26 przy STKA "SAMBOR", które włączyły się w organizację imprezy organizowanej przez Caritas Diecezji Pelplińskiej zapraszają dzieci, młodzież i rodziców do uczestnictwa w różnych ciekawych zabawach m. in.:

 


1. Stacyjkowo - strefa malucha.
2. Pomaluj pociąg.
3. Tor przeszkód dla dzieci jak i dla rodziców.
4. Konkurencje sprawnościowe.
5. Pierwsza pomoc – pozoracja ran.
6. Zbijanie puszek.
7. Stacja Kurier Tczewski.


W programie również:
- występy na scenie
- park dmuchanych placów zabaw - zamki
- trampoliny
- zjeżdżalnie
- karuzele
- wata cukrowa


O godz. 14:20 wystąpi Bartek Kaszuba
O godz. 15:00 zaśpiewa na scenie Marta Bijan,
O godz. 16:00 Sylwia Lipka.


Jako dodatkowa atrakcja firma "Latocha" proponuje przejażdżki kolejką.
Na każdego uczestnika czeka słodka nagroda.
Po przybyciu na miejsce należy poszukać Kasy biletowej (duży biały namiot), pobrać kartę uczestnictwa, a następnie będzie można brać udział w przygotowanych przez harcerzy i świetlicę konkurencjach, które zostaną nagrodzone.
Serdecznie zapraszamy!!!

Znajdź nas na Facebooku

21 kwiecień 2018
Sadzimy las z #gdanska_zhp!
23 kwiecień 2018 - 18:30
Msza harcerska
03 maj 2018
Święto Konstytucji - obchody
15 maj 2018 - 18:00
Posiedzenie KSI
19 maj 2018
Noc Muzeów