Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Odwiedziny rodziców na obozie

 

Rodziców zapraszamy na odwiedziny swoich dzieci w dniu 16 lipca od godz. 10:00 do godz. 18:00.

 

 

Będzie możliwość wykupienia obiadu w kwocie 12 zł (płatne w dniu odwiedzin w kantynie w dużym budynku murowanym). Na obiad nie trzeba zabierać swoich sztućców ani talerzy ponieważ baza udostępni swoje.

 

W trakcie odwiedzin będzie odbywała się masz polowa na którą zapraszamy wszystkich rodziców i przybyłych gości o godz. 11:00 (zielony namiot koło jeziora).

 

Dojazd do bazy

Kierujemy się na Potęgowo - gmina Linia (proszę na to zwrócić uwagę, ponieważ w GPS-sie pokazuje w pierwszej kolejności Potęgowo za Lemborkiem.

Jak dojadą Państwo do końca miejscowości Potęgowo z asfaltu wjeżdżamy na piaszczystą drogę w PRAWO i jedziemy około 400 metrów, następnie będzie duże skrzyżowanie i skręcamy na nim w LEWO i jedziemy następne 400 metrów i znajdą się Państwo przed bramą naszego obozu.

Parking przed bramą pomieści około 10 samochodów i proszę parkować wzdłuż drogi dojazdowej lub jeszcze przed dużym skrzyżowaniem.

Na samą bazę nie będzie możliwości wjazdu samochodem.

Proszę, aby droga dojazdowa była przejezdna, ponieważ jest to jedyna droga dojazdowa do naszego obozu i jest to również droga pożarowa.

Znajdź nas na Facebooku

09 lipiec 2018 - 22 lipiec 2018
Obóz harcerski