Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Ocyplowe wieści

Obóz Hufca ZHP Tczew w Ocyplu już stanął! Jesteśmy po pierwszym apelu zgrupowania, flaga państwowa dumnie łopocze na maszcie. Pogoda na razie płata nam psikusy, ale my się jej nie dajemy!


Jeśli chcą Państwo zobaczyć jak wygląda obozowe życie zapraszamy serdecznie 15 lipca na odwiedziny rodziców od godziny 12.00. Można również wziąć udział w polowej Mszy Świętej o godzinie 11.00. Samochody będzie można zostawić przy wjeździe na bazę.

Dojazd z Tczewa polecamy przez Lubichowo. Po wpisaniu w nawigację ul. Harcerskiej 1 w Ocyplu doprowadzi Państwa pod samą bramę.

Przypominamy, że w tym roku będą wyglądały trochę inaczej niż zazwyczaj, bo chcielibyśmy zaproponować Państwu Piknik Harcerski. Będą mogli Państwo wziąć udział w szeregu konkurencji wraz z dziećmi, na spokojnie porozmawiać z kadrą obozu oraz poznać rodziców innych obozowiczów. Wierzymy, że dobre relacje z Państwem wpływają na efektywność naszej pracy wychowawczej, więc zachęcamy do wzięcia kocy i spędzenia z nami tego dnia na świeżym powietrzu. Oczywiście jak co roku zapraszamy na pokład naszych łódek, więc czapka na głowę, wygodne buty i krem z filtrem mile widziany!

Jeśli chcą Państwo zamówić obiad na bazowej stołówce prosimy o kontakt z komendantką obozu Karoliną Kornas pod nr tel. 888-174-948 (można wysłać SMS z ilością zamawianych posiłków). Koszt jednego obiadu to 15 zł (płatne na miejscu). Przyjmujemy zgłoszenia do piątku do godziny 12.00.

 

Znajdź nas na Facebooku

Brak wydarzeń