Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Kolejny konkurs plastyczny z "Kurierem Tczewskim"!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego - nie tylko dla harcerzy! Wszystko co trzeba zrobić, to stworzyć dowolną "płaską" techniką plastyczną pracę zawierającą elementy harcerskie, "Kuriera Tczewskiego" oraz drukarnię GTC Group - w dowolnej kombinacji.

 

Format pracy to A4 w poziomie.

Skany prac lub pliki graficzne prosimy przysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 1.10.2018 do godz. 18.00. Na zwycięzców czekają nagrody!

W poprzedniej edycji wygrała druhna Martyna Hawryluk.

Poniżej pełen regulamin konkursu.

 

Regulamin konkursu

Znajdź nas na Facebooku

Brak wydarzeń