OBÓZ STAŁY - Szczegóły

OBÓZ STAŁY ZUCHY ORAZ HARCERZE 2020

W tym roku obóz odbędzie się w Harcerskim Ośrodku Obozowym w Pólku koło Koronowa.

Koszt obozu wynosi 920,00 złotych.

Termin wpłaty na obóz jest do 30 maja 2020 roku.

W związku z konieczności oszacowania ilości uczestników na obozie (wymóg do podpisania umowy z bazą) prosimy o wpłacanie I raty w wysokości 100 zł, w tytule DSCZ obóz Pólko imię i nazwisko uczestnika.

Zaliczki i wpłaty za uczestnictwo dziecka w obozie należy wpłacać na konto:

Hufiec ZHP Tczew

ul. Wojska Polskiego 18a

Tczew 83-110

TYTUŁEM: DSCZ* obóz w HOO Pólko, imię i nazwisko dziecka

Każdy, kto chce uzyskać fakturę za wpłatę za pobyt dziecka na obozie, musi napisać maila z prośba o wystawienie faktury. Należy również podać dane, na kogo ma być wystawiona faktura. Informacja musi być wysłana w tym samym miesiącu, co wpłata. Szczegóły będą uzgadniane ze skarbnikiem hufca hm. Renatą Zapart-Kornas.

Komendantem wszystkich podobozów będzie hm. Grzegorz Oszmana.

* to jest skrót - Dodatkowa Składka Członkowska Zadaniowa