Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Wośp_2024

28 Stycznia 2024 r. ruszy 32. Finał WOŚP Tu wszystko gra OK!

 

 

Cel 32. Finału WOŚP to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Jak w poprzednich latach szefem sztabu naszego Hufca będzie hm. Grzegorz Oszmana. Uważasz, że jesteś osobą pełną entuzjazmu i szczerej chęci do pomocy? Jeśli tak rozgrzej serca innych z nami w niedzielę 28 stycznia 2024 roku, podczas 32. Finału WOŚP.

Nie zastanawiaj się dłużej, tylko zgłoś się do nas, bo liczba miejsc, jest ograniczona. Niestety ze względu ograniczonych miejsc, będzie liczyć się kolejność zgłoszeń, natomiast pierwszeństwo będą mieli harcerze.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w styczniu gdzie będziemy tradycyjnie wycinać serduszka i przygotowywać salę do finału. Jeśli już się zdecydowałeś dołączyć to ta informacja, jest właśnie dla ciebie!

Poniżej masz całą listę krok po kroku co powinieneś zrobić:

 

Rejestracja internetowa:

1. Zanim cokolwiek zrobisz przeczytaj całą poniższą instrukcję, aby czegoś nie pominąć lub źle zrobić.

2. Wejdź na stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

3. Kliknij na „ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM”. Niepełnoletniego wolontariusza może zarejestrować, tylko jego prawny opiekun. Aby opiekun mógł to zrobić sam uprzednio powinien się zalogować i w późniejszym etapie zarejestrować wolontariusza.

4. Jeśli jesteś pełnoletni to wpisz swój nr pesel i potwierdź dane.

5. Jeśli Twój pesel jest w bazie to następnym krokiem będzie zalogowanie się na konto podane w zeszłym finale WOŚP.

6. Będzie pytanie w jaki sposób chcesz zbierać pieniądze? Zaznacz „PUSZKA TEKTUROWA”. Następnie zaznacz „Mam TOKEN ze sztabu”. Aby dostać kod TOKEN napisz sms-a jeszcze przed przystąpieniem do rejestracji do druha Grzegorza 606-314-953 o treści – „Proszę o kod TOKEN – imię i nazwisko jaka drużyna”, aby później za długo na niego nie czekać, ponieważ może w danym momencie nie być przy telefonie.

7. Po wpisaniu TOKEN-a wyświetli się informacja „#247 ZHP Chorągiew Gdańska Hufiec Tczew” – kliknij „WYBIERZ”.

8. Sprawdź swoje dane czy są poprawne, jeśli nie to je popraw. Zaakceptuj zdjęcie z zeszłego roku lub wstaw nowe. Zaznacz budkę, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych i kliknij ikonę „WYŚLIJ”. Jak wszystko jest dobrze to potwierdzasz dane i czekasz na potwierdzenie przyjęcia Twojego zgłoszenia przez sztab.

9. To już cały proces rejestracji :)

 

Na zgłoszenie czekamy do 7 grudnia, więc nie odkładaj tego na ostatnią chwilę. W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się z drużynowym jednostki, do której się przynależy lub z druhem Grzegorzem – 606-314-953.

A o to strona WOŚP, na której znajdziecie dodatkowe informację:

Strona WOŚP

Znajdź nas na Facebooku