Zapraszamy na spotkanie przedobozowe z rodzicami.

Na spotkaniu z rodzicami będzie przedstawiona kadra obozu, niezbędne informacje dotyczące wyjazdu oraz przedstawiona umowa z warunkami uczestnictwa dotyczące obozowicza.

I PODOBÓZ „Madagaskar” –  organizowany przez 10 Gromada Zuchowa „Wodny Świat” i 20 Gromada Zuchowa „Leśne ludki”. Spotkanie odbędzie się 3 czerwca 2015 roku w Domu Harcerza o godz. 19:00.

II PODOBÓZ „Slavika” – organizowany przez 2 Tczewską Drużynę Harcerską „Ohana”  razem ze 101 Tczewską Wodną Drużyną Harcerską "Niezatapialni". Spotkanie odbędzie się 18 czerwca 2015 roku w Domu Harcerza o godz. 18:30.

III PODOBÓZ „Jestem kimś” – organizowany przez 21 Tczewską Drużynę Starszoharcerską „Rajza” . Spotkanie odbędzie się 11 czerwca 2015 roku w Domu Harcerza o godz. 19:00.

IV PODOBÓZ „Disneyland” – organizowany przez 1 Tczewską Drużynę Starszoharcerską „Awangarda” i 23 Tczewską

Drużynę Harcerską „Fatamorgana” . Spotkanie odbędzie się 16 czerwca 2015 roku w Domu Harcerza o godz. 18:30.

Do zobaczenia.
          Komenda Obozu w Stężycy