Zbiórka darów dla poszkodowanych w nawałnicy

W następstwie dramatycznych wydarzeń z ostatnich dni mających miejsce na Kaszubach Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Tczew współdziałając z Panem Michałem Bollinem zwraca się z prośbą o przekazywanie następujących darów:

1. Agregaty
2. Piły
3. Łańcuchy
4. Prowadnice
5. Wodery !!!
6. Batony oraz napoje energetyczne
7. Wyprawki szkolne
8. Żywność

Zbiórka zorganizowana będzie w piątek w siedzibie Hufca na ul. Wojska Polskiego 18a (przy wiatraku) w godzinach od 12 do 18.
Pomoc skierowana będzie do mniejszych ośrodków z okolicy Lipusza.
Prosimy również o śledzenie profilu Hufca ZHP Tczew na Facebooku w celu uzyskania bieżącej informacji dotyczącej potrzeb lokalnej społeczności.

29 wrzesień 2017 - 01 październik 2017 - 17:00
Start Hufca 2017