Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

XVII finał WOŚP - rekrutacja wolontariuszy

13 Stycznia 2019 r. ruszy XXVII Finał WOŚP

pod hasłem…

Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu
dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 

Jak w poprzednich latach szefem sztabu, który organizujemy przy naszym Hufcu będzie hm. Grzegorz Oszmana.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, pozytywnie zakręconą i masz ogromne serduszko, które ogrzeje Cię w zimny styczniowy dzień, a do tego nie masz jeszcze planów na niedzielę 13 stycznia 2019 roku, nie zastanawiaj się dłużej i zgłoś się do nas.

Zachęcamy Was do przyłączenia się, jako wolontariuszy WOŚP :)

Liczba miejsc jest niestety ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń - pierwszeństwo w zapisach będą mieli harcerze.

 

Spotkanie odbędzie się 20 listopada 2018 roku w Domu Harcerza o godz. 18:00. Ponieważ weszły w życie przepisy RODO na spotkaniu będę potrzebował wpisać każdego wolontariusza osobno do systemu na spotkaniu, a do tego będzie potrzebny telefon wolontariusza. Kto nie będzie mógł przyjść na te spotkanie proszę o kontakt telefoniczny. Proszę również o przyniesienie wydrukowanych i podpisanych ankiet wg załącznika.

Ankiety do odbioru w Domu Harcerza w środę 14 listopada od 18:00 do 20:00.

 

Aby zostać wolontariuszem będziesz potrzebował takich danych jak:

- imię i nazwisko wolontariusza

- adres zamieszkania, kod pocztowy

- data i miejsce urodzenia

- numer PESEL

- numer dowodu osobistego

- klasa i szkoła oraz jej adres z kodem pocztowym, a jeśli się nie uczysz to zakład pracy adres i kod pocztowy

- Imię i nazwisko prawnych opiekunów + nr telefonów do nich

- tel. komórkowy i e-mail uczestnika - OBOWIĄZKOWO

- Przynależność do ZHP – jaka drużyna

- zgoda rodziców na załączonym kwestionariuszu

- zdjęcie legitymacyjne – wysyłamy do drużynowych lub do dh. Grzegorza (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w wersji cyfrowej w formacie JPG, nazwa pliku - nazwisko i imię.

 

Zainteresowanych zapraszamy do Domu Harcerza lub do swoich drużynowych w celu pobrania karty zgłoszeniowej. Na karcie wszystkie pola muszą być wypełnione drukowanymi literami, aby nie było pomyłek w odczytaniu danych i wpisywania ich do systemu WOŚP. Karta musi być podpisana przez wolontariusza i jego rodziców lub prawnych opiekunów.

Wypełnioną ankietę trzeba oddać najpóźniej do 05 grudnia 2018 roku.

 

Zdjęcia jak w zeszłym roku wysyłamy do drużynowych lub do dh. Grzegorza (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w wersji cyfrowej w formacie JPG, nazwa pliku - nazwisko i imię.

Kontakt telefoniczny do szefa sztabu - 606-314-953.

 

Strona internetowa WOŚP na której znajdziecie dodatkowe informacje o finale - http://www.wosp.org.pl/final

 

Regulamin uczestnika

Ankieta zgłoszeniowa

Znajdź nas na Facebooku

Brak wydarzeń